Fisaic

o naší skupině

Baví vás psaní? Píšete verše, povídky, odborné články či knihy? Potom je jedno, zda jste ostřílený autor nebo si píšete jen tak pro radost či do šuplíku. Podělte se o svoje dílo s ostatními. Staňte se součástí dnes již zaběhnuté party píšících nadšenců. Získáte nejen spoustu přátel, kteří jsou tzv. „na stejné vlně“, ale zapojíte se též do knižních projektů na mezinárodní úrovni, pomůžeme vám vydat i vaši vlastní knihu, dovíte se o literárních soutěžích, publikačních příležitostech, získáte kontakty a informace z oblasti literární tvorby, poznáte spoustu zajímavých osobností, ale to nejdůležitější – psaní vám přinese hodně pohody a radosti. Seberte tedy odvahu a pojďte s námi do toho! Stojí to za to…

aktuálně

Aktivity

 • Vydání vlastní knihy a autogramiády

  Pomáháme našim členům vydat jejich díla! Máme odborníky na sazbu, editaci apod. a kontakty na lit. spolky a dobré vydavatele. 
  • Multiprojekt PHOTOLITERA

   Společně se skupinou FOTO připravujeme fotograficko-literární soutěž s výstavní expozicí fotografií, doplněných našimi texty.
 • Křest naší knihy

  Probíhá v prostorách vládního salonku na pražském hlavním nádraží. Nyní máte tuto šanci i Vy jako spoluautor naší knihy!
  • Literární setkání

   Pořádáme literární setkání s našimi autory.
 • Soutěže

  A to nejen naše, které pořádáme, ale i cizí, kterých se účastníme, například televizní soutěž "Co na to Češi?“ MÁME PROSTĚ RÁDI LEGRACI
  • Literáti na trati

   Vydali jsme již 7 vlastních knih. Více se dozvíte v sekci "KNIHY"